Noderīgi

Atkārtota savienojuma izveide ar AIESEC

Pēdējo 16 gadu laikā AIESEC Latvija ir mainījusi dzīves. Mūsu absolventi strādā dažādās profesijās un nozarēs, un tos var atrast visā Latvijā un ārvalstīs. Lai kāda arī būtu viņu loma pašreizējās kopienās,viņiem joprojām ir pozitīva ietekme uz pasauli un apkārtējiem cilvēkiem.

AIESEC Latvija vēlas pateikties mūsu absolventam par spēcīgo atbalstu,kas padarīja mūsu organizāciju tādu, kāda tā ir šodien. Mēs nepārtraukti cenšamies sazināties ar mūsu absolventu, lai saņemtu viņu ieskatu un profesionālo pieredzi AIESEC Latvija attīstībā vēl vairāk.

AIESEC Latvija sniedz dažādas iespējas absolventam mijiedarboties un sadarboties savā starpā, pašreizējiem AIESEC biedriem vai citām organizācijas ieinteresētajām personām, kas ļauj Bleidus sniegt ieguldījumu un veidot sociālos un profesionālos tīklus.

Devums AIESEC Latvia

Dārgais Alumnus!

Kā AIESEC alumnus Jūs esat uzaicināts:

Piedalieties mūsu valsts semināros, lai sniegtu apmācību un dalītos pieredzē ar mūsu locekļiem, kā arī atjaunotu saikni ar pašreizējiem vaibijušajiem locekļiem

Piedalīties vietējo komiteju pasākumos, piemēram, vietējās sagatavošanas semināros, apmācībās, padomnieku padomēs,absolventu pasākumos vai darb audzināšanas programmās

Sazinieties ar citiem absolventiem, izmantojot mūsu tiešsaistes platformu MyAIESEC.net

Paņemiet AIESEC intern savai organizācijai

Partneri ar AIESEC Latvia vai ar kādu no mūsu vietējām komitejām

Sazinieties ar mums un apspriediet citus sadarbības veidus ar AIESEC

Ja Jūsu interesēs ir atjaunot sakarus ar AIESEC un jebkādā veidā dot ieguldījumu organizācijā, lūdzu, sazinieties ar Lauru Katinaite(laua.katinaite (pie) aiesec.net), AIESEC Latvia prezidentu 2010-2011.

Mūsu Alumni sociālā tīkla spēks

Vai vēlaties sazināties ar saviem vecajiem draugiem? Vai jūs interesē dzirdēt, kā organizācija dara tās dienas? Ir daudz iespēju, kā atjaunotSAVIENOJUMU ar AIESEC Latvia!

Mums Facebook ir Alumni grupa, kas savieno dažādu paaudžu amulni.Atveriet > Šī grupa pakalpojumā Facebook, lai atkārtoti izveidotu savienojumu un uzzinātu vairāk par absolventu sapulcēm, avīzi un daudzko citu!

Absolventu platforma MyAIESEC.net

Šī ir mūsu absolventu tiešsaistes platforma, kas ļauj tiem:

Piekļūstiet tiešsaistes absolventu katalogam, lai izveidotu savienojumu ar citu absolventu

Atdot atpakaļ AIESEC, ziedojot savu laiku vai savu naudu AIESEC vietējā, nacionālā un starptautiskā līmenī

Lasiet par AIESEC absolventiem visā pasaulē un par to, kā tie mainās mūsdienu pasaulē. Šeit ietilpst arī AIESEC absolventu profili, kas ievadītiAIESEC Alumni zālē

Piekļuve ar karjeru saistītiem resursiem un konsultācijām