My Blog

AIESEC atšķirība

maijs 9, 2019

Mūsu jaunieveduma pieeja, lai attīstītu jauniešus, ir vērsta uz to, lai uzņemtos pro aktīvu lomu, attīstītu pašapziņu un personīgo redzējumu,veidotu tīklus un attīstītu spēju vadīt pārmaiņas. Mēs to darām, izmantojot starptautisku iespēju platformu, kas nodrošina mūsu dalībniekiem vadības iespējas, darba iespējas ārzemēs, 350 konferences gadā un virtuālus rīkus tīklu veidošanai.

AIESEC platforma ļauj cilvēkiem gūt pieredzi, izmantojot pieejamās iespējas. Rezultāts parasti ir 1-5 gadu pieredze, kas nodrošina personas ar šādām prasmēm un pieredzi:

Vadības pieredze — ar vairāk nekā 1100 biroju vadību vietējā, valsts un starptautiskā līmenī AIESEC dalībniekiem ir iespēja vadīt komandas dažādās jomās, plānot, pieņemt lēmumus, uzstāties publiski un pārvērst savas idejas darbībā. AIESEC dalībnieki ir orientēti, lai iekļūtu situācijās ar nolūku, lai lietas notiktu.

Daudzfunkciju prasmes — AIESEC dalībnieki iegūst praktisku pieredzi visās organizācijas darbības jomās, ieskaitot pārdošanu un mārketingu,klientu apkalpošanu, pieņemšanu darbā, novērtēšanu, budžeta veidošanu, plānošanu, projektu vadību, prezentāciju prasmi un daudz kocitu. Praktiskā pieredze tik plašā jomu spektrā ir unikāla, kamēr vēl ir universitātē.

Efektivitāte Tas, kā mēs vadām globālu organizāciju ar tik iespaidīgu programmu apjomu un gandrīz 100% apgrozījumu, ir, pateicoties mūsu dalības neticamām saistībām. AIESEC locekļi organizācijā iegulda 15 –30 stundas nedēļā, vienlaikus pārvaldot universitāti, nepilna laika darbus, ģimeni un draugus. Viņi mācās, kā pārvaldīt savu laiku, noteikt prioritātes un veikt vairākus uzdevumus.

Pasaules mēroga un daudz veidības Ar mūsu apmaiņas programmas pārvaldību un mijiedarbību mūsu globālajās tiešsaistes platformās vidējais AIESEC dalībnieks strādā un katru dienu sazinās ar cilvēkiem novisas pasaules. Gandrīz visi AIESEC biedri runā vairāk par 1 valodu unv iņiem ir starptautiska pieredze. AIESEC dalībnieki mācās, kā efektīvistrādāt dažādās vidēs un redzēt lietas no globālā viedokļa.

Ar koncentrēšanos uz pārdomām AIESEC nodrošina vietu un atbalstu indivīdiem mērķu izvirzīšanai, personiskās apziņas vingrinājumiem un personīgās redzes attīstībai. Iedvesmojošas vides vadīti AIESEC dalībnieki veido spēcīgu apziņu par to, kas viņi ir un kādu lomu viņivēlētos spēlēt nākotnē.

Tā ir AIESEC atšķirība, kas cilvēkiem ar AIESEC pieredzi rada priekšrocības pār citiem jauniešiem un liek viņiem spēlēt vērtīgas lomas savās darbavietās un kopienās.