My Blog

Nākotne

maijs 9, 2019

Andreijs Glaunis vārdiem runājot, ANO ģenerālsekretārs “Jaunieši ir zibens stienis pārmaiņām”. Jūsu neatlaidība ir augstāka nekā citām paaudzēm. Jūs nedrīkstat pieņemt “nē”.

AIESEC vēlas vēl vairāk uzsvērt sadarbības nozīmi, lai varētu sasniegt 2030. gada programmu. Tas prasa, lai jauniešu vadītas organizācijas,publiskais sektors kopā ar uzņēmējdarbību un privāto sektoru apvienotu spēkus kopīgam un universālam redzējumam labākai pasaulei. Vienīgais ceļš ir kopā.

Par AIESEC:

AIESEC ir globāla platforma, kurā jaunieši var attīstīt savu līderapotenciālu, izmantojot starptautiskas prakses un brīvprātīgo darbai espējas. Kopš AIESEC dibināšanas 1948. gadā organizācija ir iesaistījusi un attīstījusi vairāk nekā 1 000 000 jauniešu visā pasaulē,izmantojot starptautiskas prakses un dalības iespējas. AIESEC ir jaunatnes, nevalstiska un bezpeļņas organizācija konsultatīvā statusā arApvienoto Nāciju Ekonomikas un sociālo lietu padomi (ECOSOC), kas irsaistīta ar ANO DPI, ICMYO locekli, un UNESCO to ir atzinusi.

Par ECOSOC jaunatnes forumu:

ECOSOC jaunatnes forums ir platforma jauniem līderiem no visaspasaules, lai iesaistītos dialogā savā starpā un ar Apvienoto Nāciju Organizācijas dalībvalstīm un dalītos idejās par to, kā attīstīt Ilgtspējīgas attīstības programmu 2030. gadam un turpināt diskusijas par ANOjaunatnes stratēģiju “Jaunatne 2030: sadarbība ar un jauniešiem”.