My Blog

Interneta azartspēles un to veidi

decembris 28, 2019

Azartspēles internetā jau sen nav nekas jauns vai sarežģīts – tās pat vairs nav piesaistītas datoriem, jo azartspēles online režīmā varam spēlēt savā telefonā, kur vien ienāk prātā – trolejbusā, parkā uz soliņa vai jebkur citur, kur varam izmantot savu viedtālruni. Vēl jo vairāk, šis prieks mūsdienās vairs nesaistās ar obligātiem naudas tēriņiem, jo atrodamas azartspēles internetā bezmaksas, kas ļauj izmēģināt dažādas spēles, piedāvā bezmaksas griezienus, lai varat atrast tieši tās tiešsaites azartspēles, kuras jūs aizrauj visvairāk. Protams, azartspēles bezmaksas ir tikai pievilinātājs, jo, ja tiešām vēlēsieties tikt pie lielā laimesta, tad nāksies spēlē arī kādu naudiņu ieguldīt.

Visas azarta speles var iedalīt pēc dažādiem principiem. Piemēram, online azartspēlēs un spēļu zālēs. Te spēļu veidi pārsvarā ir tie paši, tikai atšķiras atmosfēra un tas, kur jūs spēlējat – piemēram, vai sēžat pie spēļu automāta kādā spēļu zālē vai izmantojat interaktīvās azartspēles savā telefonā. Ja spēlējat blekdžeku kazino, tad tas prasa komunikāciju ar cilvēkiem – pie galda ir dīleris un citi spēlētāji, turpretī, izmantojot online azartspēles, komunikācija notiek virtuāli, ja vispār notiek.

Azartspēles Latvijā parasti tiek iedalītas trīs lielos blokos – loterijas, galda spēles un spēļu automāti. Ja loterijas cilvēki parasti uztver kā ļoti nevainīgu izklaidi, tad spēļu automāti ir tie, pret kuriem attieksme sabiedrībā ir visnegatīvākā. Tieši tāpēc šāda veida azartspēles internetā ir tik ļoti populāras – cilvēkiem nav jāslapstās un jāmēģina neviena nepamanītiem ielavīties kādā noplukšā spēļu zālē – viņi mierīgi var izmēģināt veiksmi, spēlējot azartspēles savā telefonā! Trešais veids, kā azartspēles iedalīt, ir pašu spēļu specifika – ir tādas spēles, kur var paļaujaties tikai uz veiksmi, kā tas ir spēļu automātu gadījumos, un arī tādas spēles, kur visu izšķir jūsu prasmes un stratēģija. Tas vairāk attiecas uz kāršu spēlēm, piemēram, uz pokeru. Noteikti katram pašam ir jāizvērtē, kāpēc viņš spēlē azartspēles un kura veida spēles šķiet vispiemērotākās, jo citādi jau nav nekāda azarta, vai ne?